Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůRecenzeToy Soldiers: Boot Camp. Staňte se plastovým vojáčkem!

Toy Soldiers: Boot Camp. Staňte se plastovým vojáčkem!

29. února vyšel další herní titul ze série Must Have Games, který nese název Toy Soldiers: Boot Camp a jak již název napovídá, splní se nám dětský sen o tom, že se budeme moct zúčastnit bitvy mezi plastovými vojáčky, se kterými si snad každý z chlapců (nejen) v útlém věku hrával.

TS:BC je poslední ?Must Have? hrou která vyšla a všichni její předchůdci měly z mého pohledu velmi dobrou hratelnost a proto jsem doufal v to, že mě ani tento herní výtvor nezklame.

Jak jsem již psal, TS: BC je další hrou na WP, která vyšla jako ?Must Have?. Bohužel však musím konstatovat, že hra nemá tak dobrou, ba téměř vůbec žádnou hratelnost, oproti předchůdcům jako Splinter Cell, nebo NFS: Hot Pursuit.

Sice je opravdu pěkné že nám tvůrci poskytli tři módy hry: Flyswatter– střílení masařek a světlušek na padrť pomocí kulometu, Cardboard Theater– obrana jakéhosi ?města? vystřelováním raket na letadla, bomby apod. a Thread the Needle– navádění rakety skrze otvory; ale kvalitní kampaň ve hře naprosto chybí.

Úvodní menu hry

HRATELNOST 3/10

Většina komentářů pod hrou je tvořena přibližně tímto: ?Dobrá hra, ale hrozně krátká?  ?Všechny achievementy jsem získal během půl hodiny? apod. Možná si říkáte že to není až tak hrozné, že je určitě i jiný cíl ve hře než achievementy- ne není? Až na jakési ?levelupovaní? získáváním určitého počtu bodů, ale maximální level je 4 takže si stejně moc nezahrajete.

Cardboard Theatre Flyswatter

GRAFICKÉ ZPRACOVÁNÍ 5/10

Člověk si řekne- inu když už je hra tak krátká, snad bude aspoň pro oko příjemná. Chyba ? celá hra má neustále stejné animace, je ?rozmazaná?, UI je naprosto nevzhledné a ani nějakých převratných speciálních efektů se nedočkáme.

Pět bodů dávám jen za to, že je hra obohacena hezkými obrázky při nahrávání hry a že je zde povoleno (poprvé u xbox live her!) snímání obrazovky, neboli takzvané ?screenshotování? (viz. galerie). Nevím jak moc si zakládáte na grafice vy ? čtenáři, ale pro mě je to určitě jeden z hlavních aspektů a proto mě velmi mrzí, že musím zrovna zde strhávat body.

Thread the Needle Pozadí při nahrávání

ZVUKY 5/10

Hudba ve hře není úplně nejideálnější, ale co se dá dělat. Nic jiného než instrumentální písně neuslyšíme, kdežto například v NFS: HP jsme měli velmi kvalitní soundtrack (Pendulum). Ale aspoň nehrajeme v naprostém tichu, proto 5 bodů.

Střelba kulometu- "jediný" zvuk hry

OVLÁDÁNÍ 7/10

Tak aspoň zde jsem byl potěšen ? ovládání je jednoduché, kreativní a v podstatě bez chyby. Jediné co mohu vytknout je, že v módu Thread the Needle se rychlost rakety nastavuje poněkud moc rychle ? hra pak působí chaoticky.

CELKOVÉ HODNOCENÍ 5/10

Toy Soldiers: Boot Camp sice není žádný zázrak a podle mě určitě není hodna nosit titul ?Must Have?, ale byly zde i horší hry. Pořízení hry doporučuji PROMYSLET a určitě nejdříve zkusit DEMO a až poté odeslat svých 65 Kč do kapsy Microsoftu.

Daniel Brázdil
Daniel Brázdilhttp://www.facebook.com/profile.php?id=100000501301245
Student střední školy se slabostí pro veškeré herní platformy, obzvláště pak pro Windows Phone.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře