Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyStáhněte si betaverzi Go Launcheru HD, třeba si ho zamilujete

Stáhněte si betaverzi Go Launcheru HD, třeba si ho zamilujete

Originální GO Launcher od GO Dev Teamu se stal jednou z nejstahovanějších aplikací pro Android vůbec. A tak nás nesmírně potěšilo, když jsme se dozvěděli, že jeho autoři pracují na nástupci s přídomkem ?HD?, určeném především pro tablety.

Pokud vám přijde čistý Android až příliš nudný a grafické nadstavby některých výrobců zbytečně nepřehledné a přeplácané, máte možnost stáhnout si některou z alternativ, nahrazující v první řadě domovskou obrazovku, dolní nástrojovou lištu a seznam aplikací. Tyto programy označujeme souhrnně jako alternativní launchery.

Používat je můžete jak na smartphonech, tak na jejich objemnějších a mladších příbuzných ? tabletech. Těch kvalitních launcherů je ale pouze několik, a tak když Go Dev Team včera v podvečer na svých oficiálních stránkách napsal, že je ke stažení betaverze Go Launcheru HD, asi jsme nebyli jediní, komu se zatočila hlava. Konečně!

Go Launcher HD můžete instalovat na zařízení s Androidem 3.0 a vyšším.

Stáhněte si betaverzi Go Launcheru HD

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře