Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyPoweramp ke stažení za 37 korun, ale pouze tento víkend

Poweramp ke stažení za 37 korun, ale pouze tento víkend

Poweramp je jedním z nejlepších alternativních hudebních přehrávačů pro zařízení postavená na platformě Google Android. Potěší svými pokročilými funkcemi a pěknou grafikou. Bez nadsázky se dá napsat, že přehrávání hudby hodně zpříjemní.

Aplikace má jednoduché grafické rozhraní a je oblíbená díky podpoře témat a vícekanálových FLAC souborů, zamykací obrazovky v Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich, ID3 tagů, zobrazení textu písní, kvalitnímu zvuku s širokými možnostmi nastavení, včetně propracovaného ekvalizéru s předvolbami.

Jde o jednu z nejstahovanějších aplikací pro Android, čehož si jsou vědomi i samotní tvůrci ze studia Max MP, kteří přispěchali s lákavou víkendovou nabídkou.

Protože aplikace dosáhla nedávno již více než 15 000 000 stažení, přispěchali vývojáři s víkendovou akcí, během které si ji můžete stáhnout pouze za 37 korun, namísto necelých 100 korun.

Poweramp můžete stahovat z odkazu zde. K dispozici je i trial verze, která je zcela zdarma, avšak měli byste počítat s tím, že je o řadu klíčových funkcí ochuzena.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Poweramp/“/]

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře