Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyJaponské lehké křižníky připlouvají do World of Warships: Legends

Japonské lehké křižníky připlouvají do World of Warships: Legends

Květnový update přináší skvělé novinky:

  • Zbrusu nová akce Římské impérium se dostává do legendárních vod
  • Japonské lehké křižníky opouštějí Early Access
  • Nová kampaň s panasijským torpédoborcem
  • Zbrusu nový projekt Bureau s legendárním italským křižníkem

Vývojář a vydavatel přední námořní bitevní MMO hry World of Warships, společnost Wargaming, vyplouvá k novým obzorům ve svém květnové aktulizaci. Na konci nového čtyřtýdenního eventu, 80 úkolů obsahující kampaně nazvané Východní horizonty čeká hráče Tier VIII Pan-asijský torpédoborec. Tato aktualizace také přináší epickou událost s tématikou Římské říše, doplněnou o lodě, kamufláže a novou podobu, japonské lehké křižníky v technologickém stromu a nový bezplatný projekt pro výzkum v Bureau.

Návrat Římské říše a nová loď Venezia v kanceláři pro výzkum

Hráči se mohou těšit na epickou cestu do Římské říše, která se díky novému eventu přenese z námořních válek 20. století do období starověku. Událost představuje nové téma, které napodobuje impozantní starověkou říši a je nabité spoustou tematického obsahu k odemčení a misí k dokončení. Prostřednictvím těchto misí mohou hráči získat speciální měnu s tématikou události zvanou denár, který lze směnit za tematické zboží, kamufláže a také převlek velitele gladiátorů a italskou bitevní loď Centurion. Navíc se hráči mohou dostat také k novému italskému křižníku VI. úrovně Francesco Ferruccio, který lze získat z náhodných balíčků.

Do výzkumné kanceláře také zakotví italský těžký křižník legendární úrovně Venezia. Venezia je připravena k boji a disponuje 15 děly ráže osm palců, vysokou rychlostí a silným pancéřováním, což z ní činí hbitý doplněk každé italské flotily.

Tier VIII Lüshun čeká na kampaň Východní obzory

Květnovou aktualizaci Legendary zahajuje zbrusu nová kampaň Východní horizonty. Tato kampaň, která trvá čtyři týdny a obsahuje 80 milníků, odměňuje hráče podporující Admiralitu panasijským torpédoborcem VIII. úrovně Lüshun. Díky působivé rychlosti dobíjení hlavní baterie a otočným věžím dokáže rozdávat značný objem palebné síly. Vedle toho je Lüshun vyzbrojen hlubinnými torpédy, jejichž jedinečnou výhodou je vylepšené utajení, takže je výrazně obtížnější je odhalit než běžná torpéda. Na pomoc při získávání tohoto torpédoborce je ve hře „Eastern Horizons“ umožněna mechanika dohánění.

Japonské lehké křižníky plnou parou s plným přístupem

Po opuštění předběžného přístupu je nyní ve stromu technologií plně k dispozici nová řada japonských lehkých křižníků úrovně IV-VIII. V čele této řady stojí silák Tier VIII Takahashi, který je nyní k dispozici spolu se speciální permanentní kamufláží, kterou lze získat splněním speciální mise. Tyto dynamické lehké křižníky s rychlopalnými děly a otočnými torpédy jsou ideální pro použití v experimentálních bitevních strategiích.

Květnovou aktualizaci Legendary uzavírají dvě nové sezóny Ranked Battles a dvě sezóny Brawl, které obě obsahují vlastní unikátní pravidla. V sezónách 54 a 55 Ranked Battles se odehrávají rychlé souboje v pěti proti pěti plavidlům, přičemž v jedné sezóně se používá Tier VI a ve druhé Tier VII. Sezóna 17 hry Brawl vyžaduje bitevní loď úrovně VII, která bude mít deaktivovanou hlavní baterii, a sezóna 18 zvyšuje hlavní statistiky křižníků úrovně VI.

Tato aktualizace také přináší řadu oprav chyb a vylepšení v celé hře. Úplné poznámky k záplatám najdete zde.

Další články

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nejčtenější

Poslední komentáře