Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyZtratili jste smartphone? Pokud vlastníte Huawei Mate S, stačí zakřičet a on...

Ztratili jste smartphone? Pokud vlastníte Huawei Mate S, stačí zakřičet a on se ozve zpět!

Určitě se vám to už taky někdy stalo. Někde jste bezmyšlenkovitě odložili svůj smartphone a teď si zaboha nemůžete vzpomenout, kde to bylo. Jak z toho ven? 

Prvním možným řešením je vzít do ruky druhý smartphone a prozvonit se. Toto řešení má ovšem dva háčky – k najití svého smartphonu v první řadě potřebujete smartphone druhý (například přítelkyně), nehledě na to, že váš smartphone musí mít zapnuté vyzvánění. To jsou celkem dvě překážky, které kvůli zdárnému nalezení smartphonu musíte překročit. Majitelé nového zařízení Huawei S Mate však budou mít k dispozici ještě jedno a nutno podotknout také mnohem elegantnější řešení.

Pokud zapomenete, kde Huawei Mate S máte, stačí na něj zavolat, například: „Hey mate“! Smartphone tento pokyn vyhodnotí a následně začne blikat LED bleskem a odpovídat vám: „here“ (v překladu „tady“).

Šikovnou funkci vám čínský výrobce předvede i ve videu:

https://www.youtube.com/watch?v=Y6RVSpJF-Qo

Název videa výše prozrazuje, že funkci chytrého hledání smartphonu má i starší model Huawei P8.

Co se týče Huawei Mate S, ten se vedle chytrého hledání může pochlubit mnoha dalšími skvělými funkcemi včetně 3D dotyku, který byl nosným pilířem představení nových iPhonů.

Huawei Mate S má 5,5″ AMOLED displej s Full HD rozlišením. Pohání ho čipset HiSilicon Kirin 935 a 3GB paměti RAM. Cena tohoto smartphonu se pohybuje okolo 18 tisíc korun.

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře