Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyV reklamě se strhne honička kvůli smartphonu Xperia Z5, přidá se i...

V reklamě se strhne honička kvůli smartphonu Xperia Z5, přidá se i James Bond

Dlouholetý partner známých televizních velkofilmů, společnost Sony uveřejnila novou reklamu na produkt Xperia Z5. V hlavní roli se nepředstavil nikdo jiný, nežli Daniel Craig aka James Bond. 

Reklamní kampaň společnosti Sony představuje technologie, které byly ušité na míru přímo „pro Bonda“. V reklamně se vedle Xperie Z5 mihne také fotoaparát Sony RX100 IV. Ten zachytí dramatické záběry při předávání tajemného kufříku, kvůli němuž se následně strhne honička v ulicích Londýna. Konec reklamy pak prozrazuje, že v kufříku byla schována právě Xperia Z5.

Dvojice zařízení se samozřejmě objeví v rámci tzv. produkt placement i v nově připravované bondovce Spectre, která se do kin dostane už 25. října. Produkt placement ve filmech Jamese Bonda přitom není ojedinělý. Filmy s uhlazeným agentem 007 v hlavní roli jsou díky němu totiž obvykle zaplaceny ještě dříve, než se vůbec dostanou do kin.

Jak se vám nová reklama na Xperii Z5 a Sony RX100 IV líbí?

https://www.youtube.com/watch?t=21&v=5y_UqgxQv10

Zdroj: Sony

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře