Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyZTE N988 bude prvním smartphonem s čipsetem nVidia Tegra 4

ZTE N988 bude prvním smartphonem s čipsetem nVidia Tegra 4

Od okamžiku, kdy nVidia představila Tegru 4, uběhlo už hodně času. O nový čipset je mezi výrobci mobilních zařízení stále malý zájem. Kdo je ale naštěstí opačného názoru, tak to je firma ZTE. Ta údajně připravuje model N988, první smartphone postavený na Tegře 4.

Nový telefon by měl být vybavený 5,7palcovým displejem pouze s HD rozlišením.

Tomu se nám však nechce příliš věřit. Na druhou stranu nasazení takovéhoto panelu by se asi pozitivně projevilo na výsledné ceně zařízení. Nechme se překvapit, jak to nakonec bude.

Jinak telefon bude splňovat trendy letošního roku: ponese 2 GB RAM a na zadní straně také třináctimegapixelový fotoaparát s jednou LED.

V ruce by se měl držet pohodlně, když se zatím spekuluje o tloušťce jen 6,9 mm a celkové hmotnosti 110 gramů. Zatím chybí informace o kapacitě baterie a velikosti vnitřní paměti.

ZTE údajně vsadí na Android 4.1.2 Jelly Bean, což je na pováženou, uvědomíme-li si, kdy až se telefon dostane do prodeje. Zatím to vypadá na stroj s hodně ?ale?.

Do uvedení do prodeje však zbývá stále hodně času, parametry se mohou změnit.

ZTEZdroj: AndroidAuthority

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře