Úterý, 11 června, 2024
DomůNovinkyPantech Vega Iron: Pětipalcové pádlo s nejtenčím rámečkem na světě!

Pantech Vega Iron: Pětipalcové pádlo s nejtenčím rámečkem na světě!

Asijská společnost Pantech představila oficiálně svůj smartphone Vega Iron. Ten láká zákazníky na pětipalcový displej s HD rozlišením, výkonný čtyřjádrový procesor Snapdragon 600 s frekvencí 1,7 GHz a 2 GB operační paměti. Rámeček okolo displeje je extrémně tenký: má tloušťku pouze 2,4 mm.

Pantech Vega Iron je skutečně zajímavý kus železa, kterému na to, aby se řadil do absolutní špičky, chybí jen panel s Full HD rozlišením a baterie s vyšší kapacitou.

Asi se společně shodneme na tom, že 2150mAh akumulátor bude určitě jednou ze slabin jinak docela povedeného telefonu. Vega Iron si na zádech dále nese také třináctimegapixelový fotoaparát. Uvnitř je k dispozici 32GB úložiště.

Předností telefonu je pevná konstrukce, jeho kryty jsou vyrobené k kovu. I proto by mohl vydržet i hrubší zacházení. Operačním systémem je Android 4.1.2 Jelly Bean s přislíbenou aktualizací na verzi 4.2.2.

Smartphone Pantech Vega Iron bude dostupný v bílém nebo černém provedení. Za jakou cenu a kdy, zatím nevíme.

Pantech

 

Zdroj: AndroidAuthority

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře