Neděle, 23 června, 2024
DomůRecenzeZpátky do školy: Gearbest spouští obří letní akci. Trvá pouze 4 dny

Zpátky do školy: Gearbest spouští obří letní akci. Trvá pouze 4 dny

Jeden z největších čínských nákupních portálů Gearbest.com v tyto dny spouští časově omezenou obří letní akci, v rámci které můžete za zvýhodněné ceny nakupovat smartphony, tablety, počítače, sluchátka a další příslušenství za výrazně nižší ceny. Samozřejmě celá akce má několik háčků. Tím největším je čas – celá akce trvá pouze do 19. srpna, takže příliš dlouho nečekejte.

Aby celá akce s názvem Zpátky do školy měla větší grády, připravil si Gearbest čtyři vlny/kategorie, ve kterých si lze za výhodnou cenu pořídit novou techniku.

Sdílej produkt a získej slevový kupon

V první vlně, která probíhá od 16. do 17. srpna do 19:00 našeho času můžete kliknutím na tlačítka pod vybranými produkty sdílet tento produkt na sociálních sítích výměnou za unikátní kód, pomocí kterého si při objednávce snížíte cenu výrobku. Sdílet můžete libovolné množství produktů.

kupon 1

kupon 2

kupon 3

2. Získej zařízení za dolar

Každý den od 16. do 19. srpna můžete mezi 11. a 19. hodinou získat zařízení za pouhý 1 dolar. Nové zařízení se v omezeném počtu za tuto super cenu objeví kdykoliv v průběhu dne v uvedeném intervalu. Zde není jiná možnost než několikrát denně kontrolovat stránky a být nejrychlejší.

Pokud se vám slevu chytit nepodaří, nezoufejte. Každý den zde najdete omezený počet zařízení za skvělou cenu.

kupon 4

3. Žhavé produkty napříč kategoriemi

V této kategorii najdete za zvýhodněné ceny smartphony, tablety, počítače, sluchátka a další příslušenství. Nabídka je poměrně široká a ceny jsou lákavé.

kupon 5

kupon 6

kupon 7

kupon 8

4. Gadgety od 0,99 dolaru

V poslední, 4. kategorii najdete gadgety a jiné hračky od 0,99 dolaru.

kupon 9

kupon 10

Více informací o akci a další produkty najdete na promo stránce akce.

gearbest1

Martin Polický
Martin Polický
Martin miluje mobilní technologie, které ve svém volném čase rád testuje a recenzuje.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře