Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyŽivot člověka byl opět v ohrožení, iPhone explodoval při nabíjení

Život člověka byl opět v ohrožení, iPhone explodoval při nabíjení

Vypadá to, že nové iPhony mají regulérní problémy s přehříváním. Je to jen několik dní, co přehřátý iPhone explodoval v Indii, a máme informace o další explozi, tentokrát z Číny.

Nejmenovaná majitelka iPhonu 6 dala zařízení do nabíječky a v klidu odešla spát. Několik hodin poté se ozval mohutný výbuch, po němž se smartphone vznítil. Majitelka smartphonu naštěstí byla dostatečně přítomná duchem a tak oheň rychle uhasila polštářem. To ovšem nic nemění na tom, že výbuch mohl mít na svědomí velkou noční tragédii.

Rozhořčená Číňanka se nyní chystá telefon reklamovat. Tvrdí, že k nabíjení nepoužila neautorizovanou nabíječku, což je hlavním viníkem většiny výbuchů smartphonů, a že problém byl skutečně na straně výrobce.

Ačkoliv některým tragickým událostem se prostě nelze vyhnout, měli bychom alespoň snižovat riziko. Jak? Samozřejmě právě tím, že nabíječky budete kupovat pouze v autorizovaných obchodech.

apple-vybuch-cina

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře