Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyDalší díl do skládačky: OnePlus Two bude mít 4 GB RAM

Další díl do skládačky: OnePlus Two bude mít 4 GB RAM

Jeden z nejzajímavějších telefonů loňského roku brzy dostane nástupce. Řeč je o OnePlus One, jehož následovník na konkurenci opět udeří nesmlouvavou výbavou a zároveň lákavou cenou.

OnePlus One se v polovině loňského roku profiloval jako zabiják těch nejlepších smartphonů, které trápil jednak parametry a pak také nastavenou cenovkou. Mezi lidmi byl o telefon nebývalý zájem a poptávka značně převyšovala nabídku. Přístroj byl k dispozici v omezeném množství a pouze na pozvánku, tento režim byl uvolněn teprve 20. ledna 2015.

Nástupce tohoto kultovního smartphonu bude představený již za dva týdny a přinese mnohá vylepšení.  Srdcem „dvojky“ se stane nová revize čipsetu Qualcomm Snapdragon 810 a RAM nabídne velkorysou hodnotu 4 GB, navíc se bude jednat o novější typ pamětí LPDDR4 s nízkou spotřebou a vyšší datovou propustností. Tato informace byla potvrzena teprve před několika hodinami. Další výbava telefonu má zahrnovat čtečku otisků prstů, QHD displej s rozlišením 1 440 × 2 560 pixelů a reverzibilní konektor USB-C.

Takto vybavený smarpthone si budeme moct zakoupit za méně než 450 dolarů (zhruba 11 100 Kč bez DPH), nedávno to na sociální službě Weibo prozradil samotný ředitel OnePlus, Pete Lau.

Netrpělivě očekávaný smartphone, kterému se už pomalu začíná přezdívat „zabiják vlajkových lodí #2“, čínská značka představí 27. července (28. července v pět hodin ráno našeho času).

2301009_forums-oneplus-net

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře