Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyiOS 8.4 je nainstalován už na 41 procentech iPadů, iPhonů a iPodů...

iOS 8.4 je nainstalován už na 41 procentech iPadů, iPhonů a iPodů touch

Podle aktuálních dat analytické společnosti Mixpanel je nejnovější verze mobilního operačního systému iOS nainstalována již na 41 procentech všech iZařízení.

Apple vydal novou verzi svého operačního systému teprve před několika dny, konkrétně k tomu došlo v podvečer 30. června, přesto si iOS 8.4 do svých zařízení už stihlo nainstalovat více než 41 procent uživatelů.

Největší novinkou v updatu je integrace hudební streamovací služby Music, která je dostupná také v České republice a na tři měsíce si ji můžete vyzkoušet zdarma.

Dále nový iOS přinesl opravu chyby, která způsobovala opakovaný pád aplikace Zprávy nebo dokonce restart telefonu při obdržení speciálního řetězce textu, a výraznou aktualizací prošla také čtečka iBooks.

Operační systém iOS 8.4 je dostupný skrze nastavení pro iPhone 4S, iPad 2, iPad Mini 1, iPod Touch 5G a novější verze těchto mobilních zařízení.

55976

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře