Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyŽena si kvůli Facebooku změnila jméno na Jemmaroid von Laalaa

Žena si kvůli Facebooku změnila jméno na Jemmaroid von Laalaa

Jemma Rogersová bojovala s nepříjemnými žádostmi o přátelství na Facebooku po svém. Založila si účet pod pseudonymem Jemmaroid von Laalaa. Když na to Facebook přišel, účet ji zablokoval. Aby se Jemma ke svému účtu dostala, promptně si změnila jméno. 

Na žádost čerstvé Jemmaroid von Laalaa o obnovení profilu společnost nejprve zareagovala jednou z automatických odpovědí, která uživatelku informovala,  že Facebook se na její žádost „podívá“. Jemmaroid von Laalaa pak dlouho vyčkávala, přičemž se obrátila i na média. Možná i díky následnému mediálnímu humbuku společnost Jemmaroidě nakonec vyhověla a profil společně se všemi fotografiemi a dalšími vzpomínkami ji opět zpřístupnila. Mluvčí Facebooku se navíc omluvil a připustil, že jednání společnosti nebylo správné.

Jemmaroid von Laalaa k tomu dodala: „Pod svými falešnými jmény vystupuje hromada lidí. Facebook by měl vědět, že jde o skutečný účet, jenom vedený pod pseudonymem. Nemůžu uvěřit, že jsem byla potrestaná tímto způsobem.“

Co na to říkáte? Byli byste ochotni změnit si jméno kvůli přístupu na svůj účet na Facebooku?

von-laalaa

Zdroj: Independent.co.uk

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

 1. Zdravím vás, drazí přátelé!

  Zde je ukázka toho, že se na sociálních sítích lze vydávat volně a svobodně pod pseudonymem.

  Dnes to sám potvrdil i samotný Facebook, kde uznal svou chybu a potvrdil tím, že uživatel má právo se na sociální síti vydávat i pod pseudonymem, a to naprosto beztrestně!

  Děje se to dne a denně, a dělá to takto téměř každý, protože si každý nebo minimálně většina z nás uvědomuje, že to na volném internetu a zvláště na sociálních sítích to ani jinak nejde, už pro vlastní bezpečnost, kde by si měl každý chránit svá osobní data a soukromý, tedy, aspoň, pokud možno, co nejvíce si chránit své soukromí na sociálních sítích, před útočníky, hackery a v podstatě před kýmkoli! Jak se říká, prevence a bezpečnost především!

  Dnes, v těžkých a nejistých dobách zmatku a chladné politiky, nemůžete nikomu věřit, a proto se musíte spoléhat především sám na sebe a na své instinkty, logiku a intuici. Zkrátka, věřit pouze sám sobě….

  Tomáš TOMAN, 43, Evropa
  Nezávislý poradce bezpečnostní a zahraniční politiky

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře