Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyZávody GRID Autosport pro Android vychází už zítra!

Závody GRID Autosport pro Android vychází už zítra!

Už zítra vychází závodní hra GRID Autosport, která zapáleným android hráčům se smartphony a tablety naservíruje nefalšovanou adrenalinovou zábavu s nádechem vůně spálených pneumatik. Za vývojem portu stojí studio Feral Interactive, které se dříve postaralo o iPadovou verzi strategie ROME: Total War.

Zítřejší uvedení GRID Autosport do obchodu Google Play provází nový trailer, kde hra vypadá až nečekaně dobře. Stejně jako v případě verze pro iOS i na platformě Android se bude jednat o plnohodnotnou verzi včetně všech tratí, vozů i přídavků.

Pro stažení hry budete potřebovat minimálně 3,9 gigabajtu volné paměti ve vašem telefonu. Minimem je operační systém Android 9.0 Pie, což určitě nepotěší majitele starších zařízení; dříve se hovořilo o podpoře od verze 8.0 Oreo.

GRID Autosport má cenu 10,99 eur, v přepočtu na koruny tedy zhruba 279 Kč. Pro stažení hry (nebo předregistraci) využijte tento odkaz.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře