Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyZásadní informace o prodeji nového LG G3

Zásadní informace o prodeji nového LG G3

Včera byla představena nová vlajková loď společnosti LG. Přesný název je LG G3. Ihned po tiskové konferenci, která se konala v Londýně, se naplnily české eshopy nabídkami. Počáteční cena je za 16 GB verzi 13 999 Kč a za 32 GB 14 999 Kč.

Po ukončení akce by se měla cena zvýšit na 16 tisících respektive 17 tisících za 32 GB verzi. Tato cenová politika společnosti LG je velmi pozoruhodná a chvályhodná. Tento fakt je dán tím, že letošní vlajkové lodi ostatních výrobců jsou standardně oceněny částkou okolo sedmnácti tisíc.

V úvodu jsme zmínili, že počáteční cena za 16 GB verzi je 13 999 Kč a za 32 GB 14 999 Kč. Tuto akci má aktuálně internetový obchod KASA.cz. K objednávce taktéž dostanete obal, který se nazývá circle view. Takto nabídka působí více než dobře a v porovnání s konkurencí v podstatě není moc co řešit.

Nicméně… Po vytvoření objednávky na zmiňovaném eshopu na 16 GB verzi nastala velmi významná změna. České zastoupení společnosti LG se rozhodlo nedodávat 16 GB verzi pro český trh. Oficiálně se tedy bude prodávat pouze verze vyšší, tedy 32 GB. Tato verze má taktéž vnitřní RAM paměť o 1 gigabajt vyšší než 16 GB verze, tedy navýšení ze 2 GB RAM pro 16 GB verzi na 3 GB pro 32 GB verzi.

A jak v konečném důsledku zareagovala KASA? Operátorka telefonicky nabídla verzi 32 GB za stejnou cenu, jako se měla prodávat verze 16 GB. Takže si dokonce čeští zákazníci ještě polepší. Nutno podotknout, že na stránkách eshopu se stále nabízí 16 GB verze a pokud o tento telefon máte zájem, tak jej můžete dostat s dvojnásobnou kapacitou úložiště za bezkonkurenční cenu. Doporučil bych dlouho neotálet, odkaz zde.

Tomáš Rygl
Tomáš Rygl
Inženýr vysoké školy zaměřené na ekonomii, který je fanouškem mobilních technologií. Mezi nejoblíbenější společnosti Tomáše patří Google, Samsung a Apple.
Další články

3 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře