Pátek, 17 května, 2024
DomůNovinkyPOI pocket pro Android a web prozatím v beta verzi

POI pocket pro Android a web prozatím v beta verzi

Jde o mobilní (Android) a webovou aplikaci, která je určena všem, kteří plánují své cesty u počítače a zároveň využívají ve svém telefonu či tabletu různé navigační či mapové aplikace.

Nejprve si v krátkosti připomeňme, co vlastně POI („Points Of Interest“) je. Jedná se o body na mapě (GPS souřadnice s popisem), které jsou pro vás z nějakého důvodu zajímavé. Může se jednat např. o místo pracovní schůzky, cíl turistického výletu, polohu zaparkovaného auta a tak podobně.

Ve webové verzi na adrese www.poipocket.com můžete POI snadno plánovat a upravovat z pohodlí počítače. Body se automaticky synchronizují s mobilní verzí ve vašem telefonu či tabletu.

Díky mobilní aplikaci tak máte vaše POI stále s sebou, a to i když jste offline. POI můžete snadno přeposílat do navigací (Tomtom, Sygic, BeOnRoad, …) či mapových aplikací (Mapy.cz, Google Maps, Orux Maps,…).

POI je také možné veřejně sdílet a odkaz na něj poslat pomocí e-mailu či SMS přátelům, kteří si jej snadno prohlédnou (nebo rovnou importují do své POI pocket aplikace, pokud ji také využívají).

Základní verze aplikace je zdarma a může v ní být maximálně 50 POI naráz. Je možné dokoupit navýšení limitu na 500, 1500 či 5000 POI.

Aplikace je nyní uvolněna v testovací beta verzi pouze pro Českou republiku. Vývojáři uvádějí, že budou rádi za jakékoliv podněty, nápady na rozšíření či informace o chybách. V rámci této beta verze je navýšení limitu nabízeno se slevou – v ostré verzi bude dražší.

[appbox googleplay com.las.poipocket]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře