Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyZahrajte si o víkendu Shoot ‚n‘ loot akci Vigor zdarma

Zahrajte si o víkendu Shoot ‚n‘ loot akci Vigor zdarma

 Shoot ‚n‘ loot hra Vigor od českého studia Bohemia Interactive bude během nadcházejícího víkendu, tedy od 8. do 11. srpna, k vyzkoušení pro všechny hráče na konzoli Xbox zcela zdarma.

Vigor je hra určena exkluzivně pro Xbox One odehrávající se v poválečném Norsku, která hráčům mimo jiné umožňuje stavbu vlastního úkrytu (shelteru). Titul se stále nachází ve stádiu Game Preview, během kterého si ho zahrálo už přes 550 000 hráčů.

Během Free Weekendu by autoři ve světě Vigoru rádi přivítali nové hráče, kteří pomohou otestovat nedávno přidané funkce, stabilitu serverů a vylepšení, která do hry dorazila s Updatem 0.9: Aid. Netřeba asi dodávat, že jejich zpětná vazba dále přispěje ke zkvalitnění herního zážitku pro všechny.

Po Free Weekendu se Outlandeři mohou těšit na další důležitý krok. Tím je oficiální vydání hry, které proběhne ještě během tohoto léta. Po něm bude hra dostupná zcela zdarma.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře