Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyNeomezený datový tarif si zákazníci T-Mobile užívají. Už prosurfovali více než 10,2...

Neomezený datový tarif si zákazníci T-Mobile užívají. Už prosurfovali více než 10,2 milionu GB dat

Od 20. června si zákazníci T-Mobilu mohou v aplikaci Můj T-Mobile zdarma a opakovaně aktivovat nový balíček „Neomezená data na léto“. Nabídku, která platí do 31. srpna a lze ji aktivovat opakovaně, využilo již 650 000 lidí. A statistiky navíc dokazují, že uživatelé stahují, co jen sítě LTE přenesou. Vyplývá to z prohlášení operátora.

T-Mobile na svém twitterovém účtu uvedl, že zákazníci jeho sítí po dobu trvání akce přenesli neskutečných 10 200 000 gigabajtů dat. To je, jako byste 408 let v kuse sledovali videa v HD kvalitě. Zveřejněná čísla tak reflektují skutečnou spotřebu mobilních dat tuzemských uživatelů ve chvíli, kdy se nemusí nijak omezovat. V minulosti tuzemští operátoři přitom tvrdili, že průměrnému Čechovi stačí měsíčně datový limit o velikosti nižší než 1,5 GB. V rámci akce T-Mobilu činí průměr na jednoho uživatele bezmála 15,7 GB dat.

Letní balíček mohou využít pro všechny rezidentní zákazníky s hlasovým tarifem, kteří mají k dispozici určitý datový limit, tak i předplacenou hlasovou kartou Twist s aktivním datovým měsíčním nebo ročním balíčkem. Nabídka platí do 31. srpna a lze ji aktivovat opakovaně.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře