Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyAlan Wake a For Honor zdarma na Epic Games Store!

Alan Wake a For Honor zdarma na Epic Games Store!

Už jste si určitě zvykli, že Epic Games Store pravidelně rozdává hry zdarma. A protože týden uběhl jako voda, je tu zase nová nabídka.  Od dnešního dne až do příštího čtvrtka můžete stahovat hororovou adventuru Alan Wake a multiplayerovou akci For Honor.

Alan Wake je počítačová hra od Remedy Entertainment vydaná v roce 2010 pro Xbox 360 a v roce 2012 pro PC. Jedná se o psychologický horor o spisovateli thrillerů Alanu Wakeovi, jehož sny se stanou realitou. Děj hry se odehrává v malém městečku Bright, kde je záhadně unesena vaše manželka a vy se na pokraji šílenství vydáváte rozplést všechny záhady a zachránit svou lásku.

For Honor, což je druhá hra úplně zdarma, je netradiční bojovka mixující strategické uvažování, týmovou hru a intuitivní bojový systém. Kromě singleplayeru je důležitou součástí multiplayer 4vs4 doplněný o desítky NPC bojovníků. Pro každou bitvu si vyberte ze tří druhů válečníků – samuraje, vikinga nebo rytíře. A jak už to tak bývá, každá třída má své vlastní zbraně, vlastnosti a herní styl, díky čemuž může zvrátit bitvu ku svému prospěchu.

Obě hry stahujte z odkazu zde. Závěrem připomínáme, že k získání Alan Wake a For Honor potřebujete účet na Epic Store a když si hry přidáte do knihovny, zůstanou vám už napořád.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře