Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyZahrajte si hororovou survival akci Dying Light v prohlížeči

Zahrajte si hororovou survival akci Dying Light v prohlížeči

Nudíte se v práci anebo ve škole, ale na počítač si nemůžete nainstalovat žádnou hru? Zkuste zombie akci Dying Light, na kterou vám stačí webový prohlížeč.

Parkourová zombie akce Dying Light vyjde až na konci ledna 2015, s nemrtvými ale můžete bojovat (nebo se jim spíše pokusit uniknout) už dnes. A to prostřednictvím interaktivního videa, kde každý váš krok rozhodne o tom, zda uspějete nebo hlavní hrdina zemře.

Dying Light je akční survival horor z pohledu první osoby zasazený do nebezpečného světa. Hra vyjde pro PC, PS4 a Xbox One 30. ledna příštího roku. Zatímco majitelé konzolí nemusí řešit, jestli jim tahle fajnovka pojede, PC hráče jako obvykle podobná úvaha nemine.

Zejména s ohledem na fakt, že hardwarové požadavky Dying Light jsou nezvykle vysoké. Pro optimální zážitek vývojáři doporučují např. 16 GB operační paměti a grafickou kartu GTX 780 nebo ekvivalent s čipem AMD Radeon R9 290.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře