Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyAVG Cleaner přináší vylepšené profily baterie a podporu pro Android 5.0 Lollipop

AVG Cleaner přináší vylepšené profily baterie a podporu pro Android 5.0 Lollipop

Ke stažení je nová verze aplikace AVG Cleaner PRO. Verze 2.2.1 obsahuje kromě několika nových prvků v uživatelském rozhraní i výrazně vylepšenou funkci Profily baterie, které umožní ještě více optimalizovat využití baterie podle místa, na němž se právě nacházíte, a také podporu pro operační systém Android 5.0 Lollipop.

Nová funkce Profilů baterie nyní obsahuje možnost „Vybrat ruční nastavení“ pro ty, kteří rádi zvyšují výdrž baterie ručně. Na první pohled tak vidí, které vestavěné funkce jako WiFi, Bluetooth, mobilní data nebo automatická synchronizace souborů, nejvíce „vysávají“ baterii telefonu.

Také byly přidány přepínače On/Off, aby bylo na první pohled vidět, co je vypnuto a co zapnuto. Zelený indikátor zase ihned prozradí, kolik provozního času můžete vypnutím ušetřit. Kromě stávajících režimů „Domov“, „Práce“ a „Auto“ přidává nová verze profil „Slabá baterie“, který přichází ke slovu při překročení určité hranice (např. 20 %). Obecně je pak snazší profily nastavit „za běhu“.

AVG Cleaner for Android umožňuje uživatelům lepší používání jejich zařízení výpisem aplikací, které spotřebovávají nejvíce systémových prostředků i energie a čištěním nepotřebných souborů v mezipaměti.

Aplikaci si můžete stáhnout v obchodě Google Play. Placená verze PRO je dostupná za předplatné 19,99 Kč měsíčně nebo 99,99 Kč ročně. Uživatelé získávají 30denní možnost na zkoušku využívat pokročilejší funkce verze PRO (profily baterie). Po uplynutí této doby se aplikace vrátí na bezplatnou verzi.

[appbox googleplay com.avg.cleaner]

3

4

2

1

Zdroj: AVGTZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře