Neděle, 21 dubna, 2024
DomůNovinkyGoclever přichází s chytrými hodinkami Chronos Eco, na jedno nabití vydrží měsíc

Goclever přichází s chytrými hodinkami Chronos Eco, na jedno nabití vydrží měsíc

Díky chytrým hodinkám Goclever získáte okamžité informace o hovorech, nových textových zprávách, e-mailech a když budete chtít, tak i o vašem fyzickém výkonu. Vestavěný akcelerometr totiž nevelkému zařízení umožňuje poskytovat informace o vašich aktivitách (počítá zdolanou vzdálenost, kroky, spálené kalorie) a umí také monitorovat spánek.

Displej hodinek Chronos Eco je monochromatický a odolný proti poškrábání. Snadné ovládání pak umožňují čtyři tlačítka. Samotné hodinky jsou lehké (36 gramů) a jejich vnější rozměr je 4,5 × 3,5 × 1,1 cm.

Vestavěná baterie s kapacitou 110 mAh by měla zajistit běžný provoz po dobu 3 týdnů, v režimu stand-by až 4 týdny, tvrdí výrobce. Dobíjení Chronos Eco zajišťuje magnetické propojení.

LR_chronos-eco-smartwatch_3 LR_chronos-eco-smartwatch_10 CHRONOS ECO_front

CHRONOS ECO_on hand CHRONOS ECO_side LR_chronos-eco-smartwatch_1

Zařízení spolupracuje s chytrými telefony různých výrobců pod operačními systémemy Android a iOS (příslušná aplikace je na App Store od prosince). Komunikace probíhá prostřednictvím technologie Bluetooth 4.0.

Chytré hodinky Chronos Eco jsou dodávány se standardní dvouletou zárukou. Netradičně jsou k dostání prioritně v síti Kaufland za zaváděcí cenu 1 499 Kč. Součástí jejich balení je elegantní černý pásek, magnetický napájecí kabel a návod.

CHRONOS ECO_front

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře