Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyZahnutý banán Nokia 8110 4G dostává oficiální aplikaci WhatsApp

Zahnutý banán Nokia 8110 4G dostává oficiální aplikaci WhatsApp

Společnost HMD Global dnes oznámila dostupnost komunikační aplikace WhatsApp pro telefon Nokia 8110 4G v České republice. Aplikaci je možné stáhnout ve Storu díky nové aktualizaci systému KaiOS.

Znovuzrozená legenda Nokia 8110 4G oživuje ikonický design s vysouvacím krytem klávesnice a nabízí také podporu LTE sítí. Majitelé tedy mohou i z tohoto relativně „hloupého“ telefonu přistupovat snadno na internet.

K dispozici jsou kromě kecálka WhatsApp, jehož dostupnost byla právě oznámena, i další funkce známé z plnokrevných smartphonů: například Google Assistant, Google Search, Google Maps, Facebook nebo Twitter. Samozřejmostí je také práce s e-maily a nechybí ani moderní verze hry had a podpora hovorů s technologií VoLTE.

Na výběr je Nokia 8110 4G ve dvou barevných provedení, a to tradiční černé (Traditional Black) a banánově žluté (Banana Yellow). Doporučená cena činí 1 499 Kč s DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře