Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyJohn Wick Hex: Zabiják s přezdívkou Baba Jaga brzy dorazí na počítače

John Wick Hex: Zabiják s přezdívkou Baba Jaga brzy dorazí na počítače

Nájemný zabiják John Wick se již příští týden dočká třetího filmového zpracování a při té příležitosti bylo oznámeno, že vyjde i herní adaptace s názvem John Wick Hex. Postarají se o ni vývojáři ze studia Good Shepard Entertainment, kteří se do povědomí veřejnosti dostali tituly Phantom Doctrine či Semblance.

Příznivce Johna Wicka určitě zklame, že se nemá jednat přehnaně o ambiciózní titul, nýbrž o skromnější tahovou strategii, byť vyvedenou v poutavém vizuálu. V kreslené grafice budete likvidovat zástupy nepřátel a záležet bude na každém vašem rozhodnutí.

Hra by měla na Epic Store vyjít pro platformy Windows a macOS, ale stále nevíme, zda ji vývojáři nabídnou zdarma nebo si řeknou o nějaké peníze.

Nejpravděpodobnější termín vydání John Wick Hex připadá na 17. května, kdy se uskuteční americká premiéra akčního filmu John Wick 3.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře