Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyNadupaná bezdrátová herní myš Logitech G502 LIGHTSPEED dorazí v květnu

Nadupaná bezdrátová herní myš Logitech G502 LIGHTSPEED dorazí v květnu

Logitech představil výsledek nejnovějšího vývoje svojí nejprodávanější myši – bezdrátový herní model G502 LIGHTSPEED. Ten vznikl kombinací osvědčeného designu, který si získal spoustu příznivců a spolehlivé technologie bezdrátového připojení.

Původní model pracovníci Logitechu od základů přepracovali tak, aby si novinka G502 LIGHTSPEED zachovala tvar i funkce originálu a zároveň byla o sedm gramů lehčí a podporovala bezdrátové technologie LIGHTSPEED a POWERPLAY. Pro dosažení tohoto cíle využily inženýrské a designerské týmy mimo jiné i konstrukce s tenkými stěnami a vnitřními výztužemi a kvalitní senzor HERO (High Efficiency Rated Optical). Ten nabízí citlivost až 16 000 DPI a zvládá snímání při rychlosti přes 400 IPS bez akcelerace, filtrování nebo vyhlazování.

Myš má 11 programovatelných tlačítek, která lze nastavit pomocí softwaru G HUB na provádění jednotlivých akcí nebo přiřazených maker. Je vybavena také kolečkem s přepínatelným režimem k přesnému nebo rychlému skrolování a vyvažovacím systémem se šesti závažími (4 dvougramová a 2 čtyřgramová) kvůli úpravě hmotnosti a vyvážení podle určitého herního stylu.

Nezapomnělo se ani na ekologické požadavky. Nová myš neobsahuje PVC a má certifikaci Plastic Neutral. To znamená, že společnost Logitech při každém nákupu přispívá na programy Plastic Bank, které podporují recyklaci plastů, aby se zabránilo znečišťování moří.

Cena a dostupnost

Bezdrátová herní myš Logitech G502 LIGHTSPEED by měla být k dostání v květnu na LogitechG.com a u prodejců po celém světě za doporučenou maloobchodní cenu 4 129 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře