Pondělí, 1 července, 2024
DomůNovinkyZačal první ročník soutěže HTC ?Můj příběh v minutě?

Začal první ročník soutěže HTC ?Můj příběh v minutě?

Krátkometrážní filmová soutěž Můj příběh v minutě dnes pod patronátem režiséra Jakuba Koháka a společnosti HTC odstartovala svůj první ročník. Projekt je určen kreativcům, filmovým nadšencům a všem, kdo mají dobrý nápad nebo příběh. Zúčastnit se může kdokoli z České nebo Slovenské republiky, kdo přihlásí svůj krátký film s maximální stopáží jedna minuta.

Vyhlášeny jsou tři kategorie ? Můj život v minutě, Moje škola v minutě a Volná tvorba. Odborná porota v čele s Jakubem Kohákem a zakladatelem portálu ČSFD.cz, Martinem Pomothym, vybere v každé kategorii jedno vítězné video včetně výherce ceny Grand Prix.

Současně bude vyhlášena divácká cena, kterou si odnese nejoblíbenější video na YouTube kanálu projektu. Soutěž probíhá do 16. 12. 2012. a hraje se celkem o 4 telefony HTC One X+ a Grand Prix cenu 15 000 Kč.

?Soutěže se může zúčastnit opravdu každý. Projekt neklade žádné speciální požadavky na formu nebo technické zpracování příběhů. Dnes si takové minutové video nebo animaci dokáže vyrobit opravdu každý během deseti minut například s pomocí běžných aplikací na úpravu videa v mobilním telefonu. Stejně tak má každý v počítači základní program typu Movie Maker, díky kterému snadno sestříhá své fotky nebo videa do potřebné formy,? říká Jakub Kohák.

Veškeré podrobnosti o soutěži jsou k dispozici na webu www.mujpribehvminute.cz.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře