Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyPředstavení multiplayeru v Modern Combat 4: Zero Hour

Představení multiplayeru v Modern Combat 4: Zero Hour [vývojářský deník]

Herní studio Gameloft zveřejnilo další video k chystané hře Modern Combat 4: Zero Hour, což je, pokud to nevíte, střílečka s bombastickou grafikou, která bude dostupná na iOS i Android zařízeních. Ve druhém vývojářském deníku hráčům představuje obsažený multiplayer.

Děj Modern Combat 4 se odehrává v blízké budoucnosti, kdy byl unesen americký prezident a vy se ho musíte pokusit osvobodit a přivést domů. Už první trailer naznačil, že hra nabídne nekompromisní grafické zpracování, které známe z videoherních konzolí a další videa to znovu potvrzují.

Co se týče multiplayeru, tak ten byl údajně kompletně od základu přepracován, aby hráčům nabídl vůbec ten nejlepší herní zážitek. Na jednotlivých mapách si může jít po krku najednou až dvanáct hráčů. Hra nabídne dva herní režimy. Prvním z nich je Warfare, ve kterém budete muset obsadit a hlídat vyznačené oblasti, a druhým syrovější Barebone.

Kdy k uvedení Modern Combat 4 dojde, stále nevíme. Gameloft by měl hráčům nabídnout svůj nejnovější titul ale ještě do konce letošního roku.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře