Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyZ Google Play si nyní můžete zdarma stáhnout hru Monsters Ate My...

Z Google Play si nyní můžete zdarma stáhnout hru Monsters Ate My Birthday Cake

Přibližně před měsícem jsme vás informovali o tom, že Google Play se chystá rozdávat vybrané aplikace a hry zdarma. Jednou z prvních vlaštovek je přitom výborná akční hra Monsters Ate My Birthday Cake.

Monsters Ate My Birthday Cake vás posílá na cestu za záchranou Nikova narozeninového dortu. Poměrně jednoduchý úkol se však brzy mění v mnohem důležitější misi. Hlavní postava se totiž dozví, že magická ostrov Gogapoe je v ohrožení, což se rozhodne řešit. A vy samozřejmě s ním.

Hlavní dějová linie je pak doplněná hromadou vedlejších úkolů. Ty spojuje jedna jediná, zato však velmi podstatná věc – pestrá monstra, která se rozhodla vám v putování zabránit. A tak budete běhat, skákat a bít se s nimi hlava nehlava, dokud je do jednoho nepřemůžete. A narozeninový dort? No hádejte. Malá nápověda zní: Dopadne to jako v každé pohádce, i když možná trošku úsměvně.

Ačkoliv to tak možná nevypadá, hra je určená pro děti. Nenajdete v ní žádnou krev a ani explicitní násilí, čímž Google potvrzuje svou předchozí vizi. V rámci nového programu „Aplikace zdarma“ chce nabízet aplikace pro děti.

Pokud o hru Monsters Ate My Birthday Cake máte zájem, pokračujte kliknutím zde. Pokud byste hru v Google Play vyhledali běžným způsobem, ke slevě se nedostanete.

https://www.youtube.com/watch?v=BkzLbXQAtdA

Zdroj: Pocket Gamer

Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
Redaktorka na volné noze se zájmem o mobilní technologie, videohry, knihy, sport a zdravý životní styl.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře