Právě vyšla sběratelská karetní hra Magic Duels


Právě vyšla sběratelská karetní hra Magic Duels

Se sběratelskými karetními hrami pro mobily jako by se roztrhl pytel. To máme Hearthstone, Mortal Combat X, BattleLore: Command a hromadu dalších. Tyto řady přitom nyní rozšiřuje zástupce nejpovolanější. 

Jedná se o zástupce sběratelských karetních her Magic, který nese název Magic Duels. Spousta hráčů tuto hru označuje za vůbec nejlepší mobilní adaptaci původních Magiců.

V Magic Duels podobně jako třeba v Hearthstone vynášíte hrdiny, pěšáky a případně i bonusy, jimiž se postupně snažíte rozmetat na maděru protivníkovi řady.

Jádrem hry jsou samozřejmě multiplayerová klání, k nim se ovšem dostanete až po odehrání singleplayerové části, která vás osvětlí všechny základy.

Hra Magic Duels je k dispozici výhradně pro zařízení s iOS. Z App Store si ji můžete stáhnout zdarma. Verze pro Android ani Windows Phone se neplánuje.

Magic Duels
Magic Duels
Vývojář: Wizards of the Coast
Cena: Zdarma+
The following two tabs change content below.

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.