Pro veřejnost je dostupná testovací beta iOS 9


Pro veřejnost je dostupná testovací beta iOS 9

Společnost Apple vydala veřejnou beta verzi iOS 9. Do svých iPadů, iPhonů a iPodů touch si systém mohou konečně nainstalovat i uživatelé bez vývojářského účtu.

Pro získání aktualizace přejděte na stránky Apple Beta Software Programu a přihlaste se pod svým Apple ID. Poté z vašeho přístroje navštivte adresu beta.apple.com/profile a stáhněte si konfigurační profil pro vaše konkrétní zařízení. Následně vám bude nabídnuta instalace iOS 9 Public Beta.

Před instalací experimentálního firmwaru si raději váš přístroj kompletně zazálohujte. V testovací verzi iOS se sice již neobjevují fatální chyby, setkat se však stále můžete s padáním aplikací třetích stran a sníženou výdrží na baterii.

Nový systém iOS 9 bude všem dostupný na podzim. Určen je pro iPhony 4s, 5, 5c, 5s, 6 a 6 Plus, pro tablety iPad třetí a čtvrté generace, iPad 2, iPad Air a Air 2, iPad mini, mini 2 a mini 3. Zkrátka nepřijdou ani majitelé iPodu touch páté generace.

ios9

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.



Comments are closed.



Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.