Úterý, 11 června, 2024
DomůNovinkyPotvrzeno: OnePlus Two bude pohánět baterie kapacity 3 300 mAh

Potvrzeno: OnePlus Two bude pohánět baterie kapacity 3 300 mAh

Dozvěděli jsme se další důležitou informaci týkající se OnePlus Two. Tentokrát zástupci čínské společnosti v debatě s fanoušky na serveru Reddit prozradili kapacitu baterie chystaného top smartphonu.

Následovník kultovního OnePlus One, kterému se krátce po uvedení začalo přezdívat „zabiják vlajkových lodí“, bude energií zásobit akumulátor článku 3 300 mAh. To je kapacita o 200 mAh vyšší, než jakou disponoval předchůdce.

I přes použití objemnější baterie však OnePlus Two bude rozměrově menší. Ostatně, podívejte se na obrázek a přesvědčte se sami – původní OnePlus leží právě na chystaném modelu.

Další neméně dobrou zprávou je, že netrpělivě očekávaný smartphone, od kterého se čeká skvělý poměr cena / výkon, bude podporovat všechny české frekvence LTE (včetně vodafoní 900 MHz).

Chytrý telefon OnePlus Two čínská značka představí 27. července (28. července v pět hodin ráno našeho času) prostřednictvím virtuální reality.

qdWzOZV

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře