Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyTvůrci výborné počítačové hry Just Cause vydávají svou první mobilní hru

Tvůrci výborné počítačové hry Just Cause vydávají svou první mobilní hru

Just Cause je ve videoherním světě obrovský pojem. Jedná se o bláznivou, steroidy napumpovanou akční hru v otevřeném světě, která vám dovolí blbnout (téměř) jak chcete. Nyní se však vrhli také do mobilního segmentu, což je docela překvapení. 

Mobilní prvotina Avalanche Studios nese název Rumble City. Jedná se o tzv. taktický brawler, který je zasazený do komiksové grafiky. Ve hře se dostáváte do města Los Poderosos, jemuž vládne nebezpečný gang The Jesters. Tento gang je přitom vaším největším nepřítelem. S jeho členy budete svádět tahové souboje napříč různorodými prostředími – ve skladech, barech i potemnělých postranních uličkách. Vaším úkolem je samozřejmě sesadit vůdce gangu a stát se jeho následníkem.

Jak můžete vidět ve videu níže, kořením hry jsou různorodé postavy, ale i předměty, jimiž je můžete vybavit. Některé věci pak vyvolávají okamžité bonusy, jako větší odolnost, nebo silnější úder.

Rumble City je aktuálně k dispozici pro majitele Androidů. Z Google Play si ji můžete stáhnout a hrát zdarma. Jak je to s mikrotransakcemi bohužel nevíme, ovšem doufáme, že to s nimi Avalanche Studios nepřehnali. Just Cause je totiž naše oblíbená hra a na Rumble City se už těšíme.

[appbox googleplay com.avalanchestudios.rumblecity]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře