Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyYouTube Red oficiálně: Předplatné bez reklam a možnost přehrávat offline a dokonce...

YouTube Red oficiálně: Předplatné bez reklam a možnost přehrávat offline a dokonce i na pozadí

Google představil nové předplatné YouTube Red, v jehož rámci budete moci sledovat obsah YouTube bez přerušování reklamou a to dokonce i offline.

Předplatné YouTube Red se rekrutovalo z „předskokana“ Music Key, což bylo předplatné hudby bez reklam. Pokud jste s Music Key měli co do činění, tak o následovníkovi YouTube Red víte všechno podstatné.

YouTube Red vás vyjde na 9,99 dolaru měsíčně. Za tyto peníze dostanete již zmiňovanou možnost přehrávání videí bez reklam a dále možnost přehrávání hudby na pozadí nebo v režimu offline. YouTube Red přitom pokrývá celý obsah YouTube, takže v rámci tohoto předplatného dostanete neomezený přístup všude – nejen k hudbě.

Jako bonus navíc nabídne YouTube Red také obsah, k němuž se bez předplatného nedostanete. Mezi tento obsah patří například série „Scare PewDiePie“, kterou natočil PewDiePie ve spolupráci s producentem The Walking Dead, pořad „Sing It!“ což je parodie na pěveckou soutěž od Fine Bros. a blíže nespecifikovaný projekt od YouTubeového kanálu CollegeHumor.

Předplatné YouTube Red je aktuálně dostupné pouze v USA. Kdy se dostane do České republiky a na Slovensko zatím nevíme.

https://www.youtube.com/watch?v=YL9RetC0ook

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře