Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkyFossil, Intel a Google společně oznamují dostupnost stylové chytré elektroniky

Fossil, Intel a Google společně oznamují dostupnost stylové chytré elektroniky

Americká módní společnost Fossil, kterou určitě nemusíme žádnému fandovi klasických hodinek blíže představovat, uvedla novou produktovou řadu stylové chytré elektroniky. Uživatele chce zaujmout vyváženou kombinací módy a funkčnosti.

Nové výrobky řady Fosill Q byly vytvořeny ve spolupráci se společnostmi Intel a Google a zahrnují dva typy chytrých hodinek (s displejem a bez displeje) a dva modely chytrých náramků (pánský a dámský).

Celá produktová řada je navržena s pomocí programu Intel Innovation a kompatibilní s telefony se systémem Android 4.3 a novějším nebo iOS 8.2 a novějším. Připojení je realizováno pomocí bezdrátové technologie Bluetooth.

Q Reveler a Q Dreamer

Jedná se o fitness náramky bez displeje, které umí zaznamenávat pohyb uživatele a přijdou na trh s několika vyměnitelnými pásky. O zobrazení informací se postarají barevné diody, které budou např. signalizovat zmeškané hovory. V prodeji náramky budou za zhruba 3 000 Kč bez DPH.

20a_sa

Q Grant

Jsou klasické mechanické hodinky, které také adoptovaly systém barevných diod a schopnost monitorovat fyzickou aktivitu uživatele. Cena se má pohybovat mezi 4 200 až 4 800 Kč bez DPH.

0b9_s

Q Founder

Tyto hodinky budou postavené na platformě Android Wear. Jejich specifikace a vůbec další podrobnosti zatím zůstávají nezodpovězeny. Jisté je pouze to, že zákazníkům nabídnou kruhový tvar a mají korunku sloužící pro ovládaní operačního systému umístěnou na pravém boku. V prodeji budou během Vánoc za zhruba 6 700 Kč bez daně.

720_fossil-1-1000x1000

Celá řada Fosill Q bude k dispozici on-line na Fossil.com, obchodech značky Fossil a u vybraných prodejců.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře