Pondělí, 13 května, 2024
DomůNovinkyVýborná nezávislá hra Brothers: A Tale of Two Sons vychází pro iPhony...

Výborná nezávislá hra Brothers: A Tale of Two Sons vychází pro iPhony a iPady

Originální a graficky vycizelovaný nezávislý titul Brothers: A Tale of Two Sons se z počítačů a herních konzolí dostává také na platformu iOS. Pokud máte rádi netradiční herní zážitky, rozhodně mu dejte šanci.

Brothers: A Tale of Two Sons vypráví pošmourný příběh o dvou bratřích, kteří se vydávají na cestu, aby přinesli lék nemocnému tatínkovi. Během cesty přitom řeší nejen své problémy, ale také problémy pohádkových postav a zvířátek. Přitom dojde i na lásku a zradu a nakonec možná i na slzy dojetí.

Co se týče hratelnosti, tam je největší zajímavostí skutečnost, že hráči ovládají obě dvě postavy a to najednou. Levým virtuálním joystickem jednoho, pravým virtuálním joystickem druhého a to hezky synchronně, což je sice ze začátku docela těžké, ale člověk si postupně zvykne. Nakonec se tak necháte unést zcela jedinečným zasazením i hlubokým příběhem a zajímavými logickými hádankami.

Brothers: A Tale of Two Sons je aktuálně dostupný pro iPhony i iPady. Přislíbena je i verze pro Android a Windows Phone zařízení. Dočkat bychom se jich měli co nevidět.

[appbox appstore 1029588869]

Zdroj: Pocket Gamer

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře