Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyGoogle Mapy umožní přidat objížďku k vaší trase a zobrazí ceny benzínu

Google Mapy umožní přidat objížďku k vaší trase a zobrazí ceny benzínu

Aplikace Google Mapy je zase o něco chytřejší. Nejnovější aktualizace přinesla dvě velmi užitečné novinky, které uživatelům usnadní orientaci především při jízdě automobilem.

První zmiňovanou novinkou je možnost nechat si aplikací najít šikovnou objížďku. Funguje to tak, že pokud cestou někde odbočíte, abyste si nadjeli, aplikace vás nebude přesvědčovat, abyste se vrátili na předem najitou trať a ani nepřepočítá trasu, samozřejmě pokud si to nebudete výslovně přát – ale vystačí si s přidáním objížďky, kterou jste si sami vytyčili.

Druhou zajímavou novinkou je možnost zobrazení ceny benzínu, což vám pomůže ušetřit peníze. Bohužel zatím nevíme, zdali tato novinka bude od začátku aktualizace k dispozici i u nás v České republice a na Slovensku. Je docela možné, že tam přibude až později. Aktualizace je jako obvykle distribuována postupně, to znamená, že pokud jste se jí ještě nedočkali, nebuďte z toho nervózní. Určitě ji dostanete během následujících několika dní.

[appbox googleplay com.google.android.apps.maps]

[appbox appstore 585027354]

mapy-1 mapy-3

Zdroj: Android Central

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře