Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyYouTube Gaming bude brzy podporovat nativní streamování z Android her

YouTube Gaming bude brzy podporovat nativní streamování z Android her

Brzy započne další vlna streamovacího šílenství. Společnost Google totiž v rámci právě probíhající Tokyo Game Show uvedla, že aplikace YouTube Gaming bude brzy umět streamování her přímo z Androidu. 

Možnost nativního streamování her z Androidu se do YouTube Gaming dostane společně s nadcházející aktualizací, která bude vydána v následujících dnech či týdnech. Pro YouTubery to znamená nové publikum a celkově vzato i segment, o nějž se nyní mohou poprat. Pro konkurenci, kterou je v tomto případě pouze Twitch.tv, to naopak znamená obrovské problémy.

Twitch.tv byla dlouhou dobu jediným hráčem na trhu, ale nyní se bude muset pořádně ohánět. YouTube totiž má dostatek prostředků, know-how a dokonce i zázemí se stovkami tisíc již nahraných videí. Bude velmi zajímavé vidět, jak se tyto dvě společnosti v budoucnosti poperou o zákazníky.

Bohužel YouTube Gaming je aktuálně dostupný pouze ve vybraných zemích (Anglie a USA). Doufejme, že YouTube služby své nové aplikace rychle rozšíří i do dalších zemí včetně České republiky. Nevíme jak vy, ale my se na YouTube Gaming opravdu těšíme.

YouTube-Gaming-Hub-App-3

Zdroj: Droid Gamers

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře