Středa, 12 června, 2024
DomůNovinkyApple uvedl do obchodu Google Play Store aplikaci Move to iOS

Apple uvedl do obchodu Google Play Store aplikaci Move to iOS

Společnost Apple se rozhodla nalákat uživatele Androidu na zařízení s iOS a to prostřednictvím aplikace Move to iOS, kterou před několika dny uvedla do obchodu Google Play Store.

Bohužel pro Apple se tato aplikace namísto potenciálních zájemců o iOS stala spíše místem, kde se sdružují fanoušci Androidu. Aplikace Move to iOS má aktuálně 3251 pětihvězdičkových hodnocení a 15759 jednohvězdičkových hodnocení a průměrné skóre 1,7 hvězdičky. V psaných recenzích se pak můžete dozvědět především důvody, proč lidé milují platformu Android.

Co se týče samotné aplikace Move to iOS, ta má uživatelům Androidu pomoci při přechodu na platformu iOS a to tím, že pohodlně překopíruje všechny fotografie, kontakty, mailové účty a další nezbytnosti do nového zařízení s iOS. Jedinou starostí při přechodu z Androidu na iOS by tak měl být nákup nového zařízení od Applu a právě instalace aplikace Move to iOS a její spuštění. Zařízení s Androidem a aplikací Move to iOS se následně spojí si iOS skrze WiFi a všechno nakopíruje tam, kam to patří.

Pokud vás aplikace Move to iOS zaujala, můžete si ji zdarma stáhnout na příslušném místě v Google Play Store.

[appbox googleplay com.apple.movetoios]

move-to-ions

move-to-ios-app

 

Zdroj: 9to5Mac

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře