Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyVítězné fotografie soutěže #P8NocniSvet vyhlášeny na slavnostní vernisáži. Výhry předaly modelky z...

Vítězné fotografie soutěže #P8NocniSvet vyhlášeny na slavnostní vernisáži. Výhry předaly modelky z České Miss

V pražské galerii Mánes proběhla včera slavnostní vernisáž spojená s vyhlášením nejlepších fotografií soutěže #P8NocniSvet. Ceny v podobě smartphonů Huawei P8 předaly vítězům modelky z České Miss. Hlavní cenu 100 000 Kč vyhrál snímek Filipa Petráka.

V rámci slavnostního vyhlášení bylo oceněno 11 výherců, a to vítěz souběžně probíhající soutěže v partnerství s projektem Week of Life Adolfa Ziky, tři vítězové #P8NocniSvet v každé z kategorií: „noční město a architektura“, „noční příroda“, „noční život a performance“ a absolutní vítěz napříč kategoriemi, který si získal 100 000 Kč – stal se jím Filip Petrák s fotografií pořízenou telefonem Huawei P8. Ceny vítězům předaly modelky z České Miss, fotograf Adolf Zika, Dagmar Pavlíková z Asociace profesionálních fotografů ČR a ředitel terminálové divize Huawei pro ČR Tony Rong.

Vernisáž uváděl známý moderátor Tomáš Kraus, k vidění byla světelná show skupiny Pyroterra a malování světlem s Huawei P8, živou hudbu obstarala kapela Lightmotiff a s pěveckým vystoupením se představila česká herečka, muzikantka a moderátorka Emma Smetana.

bsh

vítězná fotografie Filipa Petráka

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Úžasný nápad ve spojení se stejně úžasnou technologií Huawei P8 – super.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře