Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkySygic MotorBike: Speciální aplikaci pro všechny motocyklisty

Sygic MotorBike: Speciální aplikaci pro všechny motocyklisty

Podle vývojářů bude Sygic MotorBike první plnohodnotná aplikace na světě navržená exkluzivně pro potřeby motocyklistů. Nabídne jim nejen podrobné offline mapy a každodenní návrhy na malebné vyhlídkové trasy, ale také užitečnou navigaci a aktivní komunitu, ve které budou moci společně sdílet své zážitky z cest.

„Motocyklisté většinou stráví dlouhé hodiny hledáním dobrého výletu. Právě toto jsme jim chtěli usnadnit tím, že je navzájem propojíme a nabídneme jim každodenní automatické návrhy výletů. Výsledkem je Sygic MotorBike, podrobná offline komunitní navigační aplikace pro motocyklisty,“ uvedl Branislav Pelech, produktový manažer Sygic.

Zatímco většina navigačních aplikací vyžaduje pro navigování na konkrétní místo WiFi nebo mobilní datové připojení, MotorBike bude využívat offline mapy, které budou uloženy přímo v zařízení uživatele. Toto řešení je ideální pro řidiče bez síťového připojení, kteří potřebují navigaci nebo chtějí prozkoumávat nádherná a utajená místa ve světě, ovšem k těmto místům je obtížné získat přesné navigační pokyny.

Sygic MotorBike bude k dispozici pro majitele chytrých telefonů a tabletů s Androidem a iOS během prvního  čtvrtletí roku 2016.

SygicMotorBike4-576x1024

4 1 2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře