Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyNa Google Play Storu se nyní můžete předběžně zaregistrovat do závodní hry...

Na Google Play Storu se nyní můžete předběžně zaregistrovat do závodní hry Need for Speed: No Limits

Nejnovější přírůstek do rodiny Need for Speed je na Google Play nyní k dispozici k předběžné registraci. Pokud této možnosti využijete, budete upozorněni na vydání hry, nehledě na to, že budete mít nárok na přednostní instalaci. 

Need for Speed: No Limits je výhradně mobilní hra, která se celá točí okolo závodění a s tím spojeného získávání automobilů a samozřejmě i jejich upgradování. Tvůrci uvádí, že k dispozici je hromada upgradů a kosmetických vylepšení, která dává možnost sestavit přes 250 milionů různých kombinací. Zajímavé je, že spousta náhradních dílů a vylepšení je licencovaná, to znamená, že opravdu existuje i v běžném životě. Milovníci motosportu by tak mohli být v sedmém nebi.

Vedle klasického herního módu dostanou hráči k dispozici také Time Trial, Car Delivery a Duel Mode. Co si pod těmito možnostmi představit bohužel zatím nevíme, jisté je jenom to, že Electronic Arts připravili různé způsoby hry, aby nás dokázali bavit co nejdéle.

Pokud vás Need for Speed: No Limits zaujala, na Google Play se nyní můžete předběžně zaregistrovat. Stačí přejít na příslušnou stránku Google Play Storu, kliknout na kolonku „předběžná registrace“ a potvrdit tlačítkem OK.

[appbox googleplay com.ea.game.nfs14_row]

Zdroj: Droid Gamers

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře