Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyYou Must Build A Boat (pokračování 10000000) je dalším návykovým mach3 titulem

You Must Build A Boat (pokračování 10000000) je dalším návykovým mach3 titulem

Na mach3 hře 1000000 se stala závislá velká spousta lidí. Suchopárné skládání kostiček totiž oživilo vylepšování hlavní postavy a nutnost skládání kostiček podle situace. Nyní tuhle skvělou esenci najdete ve hře You Must Build a Boat.

V You Must Build a Boat se plavíte na vratké bárce. Toto plivátko má hodně co dohánět, abyste s ní mohli obeplout svět. A tak běháte a skládáte a vylepšujete loď a k tomu navrch přijímáte nové zaměstnance.

Samozřejmě ačkoliv je námět You Must Build a Boat od 1000000 zcela odlišný, hry se v lecčem podobají. Hrdina opět běží a vy se mu opět přizpůsobujete skládáním kostiček. Když narazíte na zavřenou truhlu, musíte zkompletovat znaky klíče, když narazíte na příšeru, musíte sestavit blok ze znaků meče atd. Pokud to nezvládnete ve vymezeném čase, načte se vám skóre a končíte, respektive skládáte nanovo. A to je vlastně zhruba tak všechno. Nakonec vás musím varovat, že hra je opět šíleně návyková a tak byste se do ní neměli pouštět dříve, nežli před sebou nebudete mít pár volných chvilek. Buďte si jistí, že tohle vás hned tak nepustí!

Logická hra You Must Build a Boat je k dispozici pro platformu Android a iOS. V Play Storu a App Storu ji nyní koupíte za cenu 2,99 dolaru.

[appbox googleplay com.eightyeightgames.ymbab]

[appbox appstore 811397653]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře