Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkySkvělá hra Hitman Go v akci. Dočasně jen za 36 korun

Skvělá hra Hitman Go v akci. Dočasně jen za 36 korun

Japonské vydavatelství Square Enix slaví vydání novinky Hitman: Sniper a při té příležitosti dočasně zlevnilo starší, přesto stále fascinující logickou hru Hitman GO, která se vizuálním stylem inspirovala u papírových vystřihovánek a skládanek. Na mobily a tablety s iOS a Androidem si ji teď můžete pořídit za necelých 36 Kč. Běžně se prodává za téměř trojnásobek.

V tahovce Hitman GO se v graficky nádherných kulisách budete vyhýbat nepřátelům, eliminovat s chirurgickou přesností předem určené cíle a infiltrovat střežené oblasti.

Fanoušky série Hitman určitě potěší, že ačkoli jde o strategii, že jsou ve hře zastoupeny téměř všechny zábavné prvky z velkých Hitmanů – převleky, odlákávání nepřátel, staré známé ikonické pistole Silverballer nebo sniperky.

Kapesní tahovka Hitman GO obsahuje v základu několik desítek levelů, které postupně odemknete splněním všech vedlejších úkolů. Nové mapy navíc postupně přibývají.

[appbox googleplay com.squareenixmontreal.hitmango]

[appbox appstore id731645633]

hitman

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře