Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyYENKEE příslušenství pro studenty do začínajícího školního roku

YENKEE příslušenství pro studenty do začínajícího školního roku

Prázdniny skončily, a to znamená jediné. Studenti znovu usedají do lavic. Hodiny strávené nad učením lze vylepšit příslušenstvím od společnosti YENKEE. Ta si pro všechny školou povinné připravila vysokokapacitní powerbanku, bezdrátová bluetooth sluchátka nebo stylový baťoh.

YENKEE má ve své nabídce powerbanku, které dobije baterii telefonu dokonce i několikrát za sebou a zvládne dodávat energii i dvěma zařízením současně. To znamená, že jí naráz mohou využívat např. dva telefony. Powerbanka má kapacitu 8 000 mAh a inteligentní program zabraňujícím přebíjení. Vyniká také celokovovým povrchem a spoustou ochranných prvků, které zabrání poškození smartphonu. V Česku se prodává za 699 Kč s DPH.

Výrobce má v nabídce i bezdrátová bluetooth sluchátka Groove, která poskytnou několikahodinovou výdrž. Pro komfortní používání jsou vybavena dotykovým ovládáním pro nastavení hlasitosti a výběr předchozí/další skladby. Uživatel ocení inízkou hmotnost a kompaktní rozměry ve složeném stavu sluchátek. Pořídit je lze za 949 Kč.

 

Další nezbytnou součástí výbavy každého studenta by měl být batoh, který zvládne unést kromě učebnic a sešitů i notebook a svačinu. Navíc by splňoval důležité požadavky týkající se designu. K tomu je ideální batoh Tarmac. Ten lze použít jako klasický batoh, brašnu do ruky nebo také přes rameno. Polstrování vnitřní přihrádky zaručuje ochranu veškeré elektroniky, které uživatel přenáší. Dvě přední kapsy jsou vhodné pro cennosti a často používané drobnosti, nebo dokumenty.

„Pro studenty, kteří dennodenně přenáší například notebook je batoh nepostradatelnou věcí. Dostatečné polstrování, které ochrání drahou elektroniku, může suplovat různá pouzdra, které jinak jenom zabírají prostor,“ dodává Setler.

Batoh Tarmac lze v ČR zakoupit za doporučenou cenu 949 Kč s DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře