Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyČeská digitální taxislužba Liftago vyjíždí do dalších měst

Česká digitální taxislužba Liftago vyjíždí do dalších měst

Mobilní aplikace Liftago nabídne služby i v dalších regionech. Aktuální pokrytí v Praze, Brně, Ostravě, Bratislavě, Liberci a Zlíně nyní doplní České Budějovice, Plzeň a Ústí nad Labem. V nadcházejících měsících dojde k dalšímu rozšíření na celonárodní síť. V nových městech plánuje Liftago nasadit vždy několik desítek řidičů a služby postupně ještě vylepšovat.

„Během uplynulých let jsme se v Liftagu soustředili hlavně na technologický vývoj a kvalitní tým lidí, na větší expanzi jsme dosud nenacházeli kapacitu ani prostředky. To se ale změnilo, aktuálně máme unikátní technologii, skvělý produkt a ideální příležitost ovlivnit budoucnost mobility,” říká Ondřej Krátký, spoluzakladatel a ředitel Liftaga s tím, že expanze je pro službu základem pro další inovace v dopravě.

Co do počtu licencovaných řidičů je Liftago v Praze na pomezí prvního a druhého místa, jedničkou v Ostravě a dvojkou v Brně. Služba se od konkurence liší zejména možností výběru z nabídek řidičů a důrazem na kvalitu a respektování platných zákonů. Zákazníci si díky aplikaci mohou vybrat preferovaného řidiče na základě ceny, vozu, času příjezdu i hodnocení dalších zákazníků. Řidiči v rámci aplikace využívají tzv. aukčního modelu, kdy zákazníkovi nabízí dle svého uvážení cenový tarif podle konkrétní poptávané trasy, dopravní situace nebo denní doby.

[appbox googleplay com.adleritech.app.liftago.passenger]

[appbox appstore id633928711]

Službu Liftago dnes využívá přes 300 000 soukromých a přes 1 000 firemních zákazníků a dle českých i zahraničních recenzí je Liftago nejlépe hodnocenou aplikací pro přepravní služby na Google Play i App Store.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře