Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyXiaomimobile.cz přináší novinky Redmi Note 5A a Redmi Note 5A Prime

Xiaomimobile.cz přináší novinky Redmi Note 5A a Redmi Note 5A Prime

Ode dneška Xiaomimobile.cz nabízí nové modely smartphonů řady Redmi Note. Oproti předchozím typům opět technologicky o něco poskočily a přinášejí i některé inovace. Redmi Note 5A startuje na částce 2 722 korun, výkonnější Xiaomi Redmi Note 5A Prime pak 3 788 korun.

Xiaomi u nových telefonů použilo lepší a kvalitněji zpracované materiály. Jejich kryt je z kovu a mají novou konstrukci a design. Dotykový displej s rozměrem 5,5 palce má technologii IPS a je v HD rozlišení.

Výbava jednotlivých modelů se pak liší podle požadavků na základní a pokročilejší variantu. Xiaomi Redmi Note 5A má čtyřjádrový procesor, 2 GB RAM a 16GB úložiště, které je možné rozšířit microSD kartou.

Nejvýkonnější verze dražšího Redmi Note 5A Prime je vybavená osmijádrovým procesorem, 4GB RAM a 64GB úložištěm. Má také čtečku otisku prstů a přední fotoaparát navržený tak, aby selfie fotek mohli fotit i za špatných světelných podmínek. Světelnost objektivu vyjadřuje hodnota f/2.0.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře