Xiaomimobile.cz přináší novinky Redmi Note 5A a Redmi Note 5A Prime


Xiaomimobile.cz přináší novinky Redmi Note 5A a Redmi Note 5A Prime

Ode dneška Xiaomimobile.cz nabízí nové modely smartphonů řady Redmi Note. Oproti předchozím typům opět technologicky o něco poskočily a přinášejí i některé inovace. Redmi Note 5A startuje na částce 2 722 korun, výkonnější Xiaomi Redmi Note 5A Prime pak 3 788 korun.

Xiaomi u nových telefonů použilo lepší a kvalitněji zpracované materiály. Jejich kryt je z kovu a mají novou konstrukci a design. Dotykový displej s rozměrem 5,5 palce má technologii IPS a je v HD rozlišení.

Výbava jednotlivých modelů se pak liší podle požadavků na základní a pokročilejší variantu. Xiaomi Redmi Note 5A má čtyřjádrový procesor, 2 GB RAM a 16GB úložiště, které je možné rozšířit microSD kartou.

Nejvýkonnější verze dražšího Redmi Note 5A Prime je vybavená osmijádrovým procesorem, 4GB RAM a 64GB úložištěm. Má také čtečku otisku prstů a přední fotoaparát navržený tak, aby selfie fotek mohli fotit i za špatných světelných podmínek. Světelnost objektivu vyjadřuje hodnota f/2.0.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Nadšenec do mobilních telefonů a šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz, Deník.cz a přispíval do rubriky Moderní život tištěného časopisu Týden. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.