ZOWIE by BenQ představuje inovované modely monitorů pro konzolové hraní RL2455T a RL2755T


ZOWIE by BenQ představuje inovované modely monitorů pro konzolové hraní RL2455T a RL2755T

ZOWIE by BenQ přináší vylepšené modely monitorů pro konzolové hraní RL2455T a RL2755T. Nově nabízí nastavitelný stojan a inovovanou ergonomii.

eSportové modely s nízkou odezvou 1 ms disponují TN panelem s Full HD rozlišením na 24, resp. 27 palcích. Do monitorů byly integrovány funkce a technologie vylepšující herní zážitek jako například Black eQualizer nebo speciální přednastavené herní režimy. Nechybí ani technologie na ochranu zraku Flicker-free a Low Blue Light eliminující blikání na pozadí, resp. redukující škodlivé modré spektrum světla.

Nové modely jsou vyvedeny v tradiční dominantní černé barvě s tmavě fialovými doplňky a nabízí dva 2W reproduktory a možnosti připojení přes DSub, DVI či dva HDMI konektory. Nově jsou monitory osazeny stabilním stojanem, který umožňuje výškové nastavení.

ZOWIE by BenQ RL2455T je dostupný za doporučenou koncovou cenu 4 999 Kč s DPH a model RL2755T zakoupíte za 6 799 Kč s DPH.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Nadšenec do mobilních telefonů a šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz, Deník.cz a přispíval do rubriky Moderní život tištěného časopisu Týden. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.