Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyVánoce u Kaktusu: dvakrát více dat a dvě SIM za cenu jedné

Vánoce u Kaktusu: dvakrát více dat a dvě SIM za cenu jedné

Kaktus myslí na své zákazníky i o Vánocích a připravil si nabídku, která prostě bodne. Stávající „Kaktusáci“ se mohou těšit na dvojnásobnou porci při dokupu datového balíčku, noví zákaznici získají zase dvě SIMky za cenu jedné.

Noví zákazníci obdrží při nákupu SIM karty prostřednictvím eshopu hned dvě SIMky za cenu jedné, tzn. za 100 Kč. Na každé SIM pak budou mít k dispozici kredit ve výši 100 Kč, 500 MB dat a dalších 250 MB na sociální sítě jako dárek. Nabídka platí do 31. 12. 2017.

Kaktus má vánoční odměnu i pro své stávající zákazníky. Každý „Kaktusák“, který má aktivní jakýkoliv datový samoobnovující balíček, získá při dokupu extra datového balíčku dvojitou dávku dat. Namísto standardní nabídky 500 MB za 100 Kč tak zákazníci získají rovnou 1 000 MB. Nákup je nutné uskutečnit prostřednictvím Turbo Buttonu v aplikaci. Nabídka je platná od 1. 12. do 31. 12. 2017 a je možné ji čerpat opakovaně.

„Pro extra data platí, že je při nevyčerpání převádíme. Kaktusáci se tak mohou v případě rovnou předzásobit a to navíc i ve chvíli, kdy stále využívají data ze samoobnovujícího balíčku. Noví zákazníci se zase mohou o SIMku podělit s tím, s kým chtějí být nebo jsou nejvíc v kontaktu,“ vysvětluje David Milota, segmentový manažer předplacených služeb. Služby Kaktusu aktuálně využívá 80 000 zákazníků.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře