Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyXiaomiForSale.com představuje chytrou žárovku Yeelight Smart Lightbulb

XiaomiForSale.com představuje chytrou žárovku Yeelight Smart Lightbulb

Značka Xiaomi a chytrá domácnost, to jsou pojmy, které se čím dál více spojují. Jeden z největších výrobců mobilních telefonů na světě to s chytrými přístroji řízenými aplikací v telefonech myslí skutečně vážně. Dokazuje to i chytrá žárovka Yeelight Smart Lightbulb.

Jen si to představte – sedíte v křesle, vezmete do ruky telefon, kliknete na displej a v okamžiku proměníte ráz pokoje tím, že upravíte intenzitu osvětlení a nastavíte jeho odstín do libovolné barvy. Nebo ležíte v posteli a čtete knížku. Po jejím zavření v polospánku jen dotykem na displej telefonu zhasnete světlo a usínáte. To vše je dnes již realitou, kterou dokáže zajistit chytrá žárovka a aplikace ve smartphonu.

Žárovka od Xiaomi umí vykouzlit libovolný odstín z barevného spektra a její používání je velmi jednoduché. Stačí ji jednoduše zašroubovat do standardní objímky a nic víc nemusíte řešit. Podle výrobce vydrží svítit až 20 000 hodin a díky použité technologii LED je její spotřeba ve srovnání s běžnou žárovkou velmi nízká – při plném výkonu jí stačí pouhých 6 W.

Komunikaci žárovky a telefonu s operačním systémem Android zajišťuje aplikace s názvem Smarthome, která zároveň umožňuje ovládání dalších chytrých zařízení Xiaomi. Aplikaci, přeloženou z čínštiny, lze získat na stránkách české komunity MIUI (www.MIUIos.cz), která lokalizuje veškerý software přístrojů Xiaomi, včetně nadstavby operačního systému MIUI.

Chytrá žárovka Yeelight Smart Lightbulb je dostupná např. v online obchodě XiaomiForSale.com, který zajišťuje její dodání v rámci ČR a Slovenska do 3 pracovních dní od objednání a také lokální záruční i pozáruční servis. Cena žárovky je 1 117 Kč (41 €).

yeelight-smart-lightbulb

 

Zdroj: XiaomiForSale

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře