Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyAplikace HTC BlinkFeed v ČR oslavila dvouleté výročí milionem přečtených článků

Aplikace HTC BlinkFeed v ČR oslavila dvouleté výročí milionem přečtených článků

Uživatelé po celém světě pomocí aplikace BlinkFeed už přečetli přes 5,3 miliardy článků řazených do tématických skupin. Informovala o tom společnost HTC.

Aplikaci, kterou tchajwanský výrobce představil v květnu 2013 společně se smartphonem One M7, si oblíbili také čeští uživatelé. Podle statistik jen za minulý měsíc vykázali více než 995 000 zobrazení článků. Není proto divu, že HTC v ČR investuje do dalšího rozvoje své čtečky.

Minulý měsíc ke stávajícím partnerským portálům, tedy např. Novinky.cz, Ihned.cz nebo Sport.cz, přibyl filmový blog FFFILM Františka Fuky a v létě ho budou následovat další české zdroje v čele s cestovatelským portálem Cestujlevne.com.

HTC BlinkFeed uživatele zásobuje nejen informacemi z českých zpravodajských a zájmových serverů, ale může agregovat i obsah z Facebooku, Twitteru, Instagramu, Flickru a dalších sociálních sítí. Díky integraci aplikace Foursquare pak mimo jiné umí i doporučovat třeba vhodné místo na večeři nebo oběd v aktuálním okolí.

blinkfeed

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře